Столични полицаи извършват оглед в заложна къща в квартал "Красна поляна" след сигнал за грабеж, получен около 17.45 часа, съобщиха от МВР. Това става точно денонощие, след вчерашният въоръжен грабеж на клон на банка в квартал "Люлин".
По първоначални данни трима мъже са влезли в помещението. Един от тях заплашил с пушка работещия в заложната къща, а другите двама са го свалили на земята и са го оковали в белезници. Взети са пари и вещи за около 500 лева. Няма пострадали при инцидента.
Полицаите издирват извършителите. Не е изключено днешният обир да има връзка с вчерашния, съобщи Би Ти Ви, тъй като начинът на действия е същият. Вчера въоръжени и маскирани мъже откраднаха около 170 хил. лв. банков клон в столичния квартал "Люлин". Те все още не са задържани.
dnevnik.bg
Коментари
toshko
колкото я сваршиха сас снегат толкова ше е резултатат и от обирите
* Коментар транслитериран от системата
0 0