Поради ремонт движението в посока Варна при 17-и и 60-и км на АМ "Хемус" от 07:00 до 18:00 часа ще бъде ограничено, съобщиха от пресцентъра на Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ).

От 07:00 ч. до 18:00 ч. движението в посока Варна между 17-и и 18-и км на АМ "Хемус" ще е в една лента поради ремонтни дейности. В отсечката трафикът ще е ограничен в двете активни ленти и ще преминава в изпреварващата, информираха от АПИ.

От 07:30 ч. до 18:00 ч. движението в посока Варна при 60-и км на АМ "Хемус" ще е в една лента поради ремонтни дейности, добавя БТА.

Оттам посочиха, че в отсечката между 60-и и 61-ви км трафикът ще е ограничен в активната лента и ще преминава в изпреварващата.

Агенция "Пътна инфраструктура" отправя апел към шофьорите е да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограничението на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.

Дир.бг