Млада жена загина на място при катастрофа на пътя Шумен - Царев брод до разклона за село Коньовец, съобщиха от пресцентъра на полицията.
Инцидентът е станал малко преди 10,00 часа днес.
Жената управлявала Фолксваген Голф и се движила в посока към града. Предприела изпреварване, при което изгубила контрол над колата, завъртяла се, ударила се в мантинела, след което и в идващия насрещно автомобил Форд Рейнджър.
Водачът на Форда бил откаран за преглед в шуменската болница, оплакал се е от болки в крака.
Движението се осъществява в едната лента и се регулира от екипи на пътна полиция, добавиха оттам.
По непотвърдена информация загиналата млада жена е от село Царев брод. Пътувала е сама в колата.
Очаквайте подробности.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
На това кръстовище почти никога не съм виждал да се спазва ограничението от 60км/ч.
Жалко за младият живот,да почива в мир!
Анонимен
Ами хайде всички да мирясаме малко вече с тези коли!
Анониммммм
Тъка е в България кифлите като седнат зад волана с купените си свидетелства за правоуправление на МПС си мислят че само и единствено те са важни в движението и всички други са длъжни да се съобразяват с тях до като не се случи ситуация като тази и друга песен запяваме
Анонимен
Айде сега да кажат нещо против бмвто
Анонимен
Там изпреварването е забранено! ИМА НЕПРЕКЪСНАТА ЛЕНТА! Къде е тръгнала да изпреварва? Тарикатлъкът не прощава УВИ!
Анонимен
И как ще изпревари с тоя 27 годишен кенеф 1.4 75 коня..Явно е бързала за един по-фобър свят.