35-годишен е задържан за шофиране след употреба на алкохол, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР – Шумен.
Мъжът, който е от село Ружица, управлявал мотофреза с прикачено ремарке в село Никола Козлево. Бил спрян за проверка вчера около 13:50 часа от служители на РУ – Каолиново.
Полицаите го тествали с дрегер, който показал, че мъжът шофира с 1,54 промила алкохол в издишания въздух. Дал е кръвна проба за анализ и е задържан за срок до 24 часа в полицейското управление в Шумен.
За извършено престъпление по чл. 343 Б ал. 1 от НК е образувано бързо производство.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Ама кой е казал че почерпен не можеш да караш мотофреза? То да не е велосипед. Аз лично не съм виждал трезвен човек на мотофреза.
Анонимен
Тоз е почнал от заранта
Анонимен
с мотофреза не се смята
Анонимен
Да му конфискуват мотофрезата и да я продадат на битака. За едно банкетче все ще има.