Дженифър Лопес си е направила операция за уголемяване на бюста малко след развода си с Бен Афлек, а сега обмисля нови козметични процедури, включително допълнително увеличаване на размера на гърдите, твърди RadarOnline.com.
Според източници, близки до звездата, Джей Ло е решила да освежи визията си, след като вторият ѝ шанс за любов с Афлек приключи окончателно през 2024 г. Твърди се, че 56-годишната певица и актриса обмисля още по-изразителен бюст, който според нея би бил в по-добра хармония с естествените ѝ форми.
"Тя е перфекционист и винаги търси начини да подобри външния си вид. След като постигне една цел, веднага започва да мисли за следващата", разкрива източник.
Наскоро изпълнителката на "Jenny From the Block" привлече вниманието с впечатляваща визия в Ню Йорк по време на промоцията на новата си романтична комедия "Office Romance".
"Тя винаги се е съпротивлявала да си направи подобна интервенция и беше много горда, че е изцяло естествена", споделя източникът. "Но сега, след като най-накрая се реши и е доволна от резултата, започна да казва, че не е постигнала достатъчно голям размер."
По думите му звездата от "Да свалиш Уолстрийт" в момента разглежда различни възможности.
Източникът уточнява, че една от тях може да включва процедура за прехвърляне на мазнини към областта на деколтето, с цел гърдите да изглеждат по-плътни в горната си част.
Дир.бг

Коментари
Добави коментар