Групата на БСП за България в общински съвет - Шумен остана с един човек по-малко, след като бе напусната от Георги Георгиев.
За това съобщи в началото на днешното заседание на местния парламент председателят му Ася Аспарухова. На 22 юни Георгиев е подал заявление в деловодството на Общинския съвет за напускане на групата на социалистите.
„Напуснах партията БСП и напускането на парламентарната група е естествен ход. В момента не съм член на никоя партия, засега нямам намерение да влизам в друга политическа сила, "но съм готов да разговарям за политики", коментира Георги Георгиев.
Георгиев става независим общински съветник, а групата на БСП остава с 8 души.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
еми с данчев и йонков измамниците к.во да правиш
Анонимен
Стига с тези независими,влязъл е с БСП,напуща ,и на негово място,следващия в листата.
Анонимен
Защо да напуска, той е избран с преференции за разлика от повечето там.
Анонимен
Успех!
Анонимен
Мъдро решение.
Анонимен
И аз да съм ще напусна с тази хайка която управлява БСП/ Дъбов,Павел и Анатоли/
Анонимен
Другите какво чакат, че не напускат още
Анонимен
Не само той напусна, цели общини напуснаха БСП
Анонимен
И той отива при Радев, също като Пепи Хамелеона!