Фънк певица - гола на снимка с фотография на президента
Известната с предизвикателното си поведение "Кралица на фънка на Рио де Жанейро" се яви в бразилските жълти издания и на интернет сайтовете на вестниците на снимка - легнала гола по корем на леглото и съзерцаваща снимка на президента Лула да Силва.
Фънк певицата и танцьорка Валеска Пупозуда е снимана наведена над снимката на президента сякаш ще го целува. Снимката е трябвало да бъде публикувана в бразилското издание на "Плейбой", което излиза в петък, но се яви вече в много всекидневници и интернет сайтове. Валеска обясни пред медиите, че е искала да "почете" Лула да Силва, когото е срешнала по време на негово посещение в предградие на Рио. "Първата дама Мариша, може да е спокойна, тъй като храня огромно уважение към президента", каза тя. Според популярния всекидневник "О Диа" певицата е искала да прати на президента екземпляр на списанието с автограф, за да не я забрави никога. Говорител на президентството заяви за АФП, че не е получавано никакво искане за разрешение за използване на снимката на Да Силва.
БГНЕС
329
0
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Добави коментар