Наемателите на новия цветен пазар в Шумен пишат писмо до кмета Красимир Костов, в което се жалват от некачествените павилиони на бул. „Славянски“. В него те твърдят, че заради лошо проектиране на навеса цветята изгарят от слънцето, а при дъжд са наводнени. Писмото е подписано и от 5-те наематели на павилионите.
„Горните два павилиона са подложени на ежедневен слънчев пек, постоянно изхвърляме цветя и търпим големи загуби. При откриването на пазара преди изборите обещаха да удължат навеса, но ни излъгаха“, оплака се Ани Йорданова от павилион № 5. Тя е недоволна и от това, че от „Общински пазари“ са им взели предварително по 6400 лв, което е наемът за една година и сега, дори да искат, не могат да се откажат. „Изнудват ни да плащаме и тока за осветление на алеята“, жалва се Йорданова.
Павилиони 1 и 8 пък се наводняват при най-лекия дъжд. Освен това металните стъпала към тях стават хлъзгави, когато са мокри.
Повечето от наемателите на павилионите твърдят, че ще напуснат цветния пазар, ако не бъдат подобрени условията в тях.
ШУМ.БГ
Аман от недоволници! Къде бяха като се обсъждаше тоя проект?! Не можаха ли да кажат тогава, че много ще ги грее слънцето и вали дъждът. Пък като са толкова ербап и са готови да напуснат, ако не им се подобряли условията, при положение, че са кихнали по 6 бона, какво да ги мисля?
Кооперативният пазар също е "минал" покрай понятието за пазар!Преди няколко години(скоро след като бе построен) го "ремонтираха" козметично и файда никаква!Сергиите и магазините тип "барака" зад борда!Трябва голяма закрита площ с входове от две или повече страни,тоалетни,паркоместа(примерно за 100 автомобила).За сведение паркинга във Венеция е на 8 етажа с асансьор за хората.Те и спирките ни са фалшива.
Защо така се нахвърляте върху хората? Мислите ли, че някой ги е питал как да ги построи. Най добре има ли опаквания архитекта да бъде вписан в черния списък. Като се понаучи тогава може да проектира
На този цветен пазар не му е там мястото и тези грозни павилиони.Да ги сложат на някой площад(примерно зад РУМ),а не на главната-пешеходна алея.Който му стиска да си наеме магазин.Трябва да се освободят пешедните алеи!
Какво са се заоплаквали тези "цветари". Търпели загуби. Ние не търпим ли загуби, като за всеки празник надуват петорно цените. По- добре ли бяха, като се увиваха с найлони. Намерили че премерили.
Коментари
Анонимен
Големи неблагодарници са тези цветари
???
А какво да кажем за "кадърния" кмет?!
аман!
Аман от недоволници! Къде бяха като се обсъждаше тоя проект?! Не можаха ли да кажат тогава, че много ще ги грее слънцето и вали дъждът. Пък като са толкова ербап и са готови да напуснат, ако не им се подобряли условията, при положение, че са кихнали по 6 бона, какво да ги мисля?
123456
Кооперативният пазар също е "минал" покрай понятието за пазар!Преди няколко години(скоро след като бе построен) го "ремонтираха" козметично и файда никаква!Сергиите и магазините тип "барака" зад борда!Трябва голяма закрита площ с входове от две или повече страни,тоалетни,паркоместа(примерно за 100 автомобила).За сведение паркинга във Венеция е на 8 етажа с асансьор за хората.Те и спирките ни са фалшива.
Анонимен
Защо така се нахвърляте върху хората? Мислите ли, че някой ги е питал как да ги построи. Най добре има ли опаквания архитекта да бъде вписан в черния списък. Като се понаучи тогава може да проектира
шуменец
Той и кмета ни е ФАЛШИВ!
градинар
На този цветен пазар не му е там мястото и тези грозни павилиони.Да ги сложат на някой площад(примерно зад РУМ),а не на главната-пешеходна алея.Който му стиска да си наеме магазин.Трябва да се освободят пешедните алеи!
Мария
Съгласна съм с градинар такава чаршия. Ако не се ветреят гащи ,то маси ще има не можеш да се разминеш
@
Какво са се заоплаквали тези "цветари". Търпели загуби. Ние не търпим ли загуби, като за всеки празник надуват петорно цените. По- добре ли бяха, като се увиваха с найлони. Намерили че премерили.