ШУМ.БГ
за инвестиционно предложение
Yettel представя нова услуга за видеонаблюдение за бизнес клиенти
Театралният хит „Дами канят“ гостува в Шумен на 26 юни
СУ „Йоан Екзарх Български“ минава на едносменен режим, откриха нови класни стаи
Прием 2026/2027 в VIII клас в ПЕГ „Никола Й. Вапцаров“ – сигурният път към успеха
за обществено обсъждане на частично изменение на общ устройствен план на община Каолиново
НОВА ЦЕНА !!! От 45000евро на 40000евро!!!! Агенция ФАВОРИТ продава парцел ...
НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ !!! ТРЕТИ ЕТАЖ !!! Агенция Фаворит представя за продажба , ...
ЕКСКЛУЗИВНО !!! С КЛЮЧ!!! Агенция ФАВОРИТ ХОУМ дава ПОД НАЕМ ДВУСТАЕН апарта...
НОВА ПО-НИСКА ЦЕНА !!! Цена без аналог!!!! Среден етаж!!! Агенция Фаворит пр...
ерсин 01.01.2010 00:18
ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА !!!
шуменец 01.01.2010 00:38
ЧЕСТИТА НОВА 2010 ГОДИНА! ДА Е МНОГО ПО-УСПЕШНА ОТ 2009.
wwwww 01.01.2010 09:57
za mnogo godini zdrave shtastie kasmet
Анонимен 01.01.2010 09:57
честита нова година -да е мирна и много успешна
newinnia 01.01.2010 11:14
Za mnogo godini, dano ima vse takiva gotini komentari , nazdrave i uspeshna 2010 godina.xa xa xa
шуменка 01.01.2010 12:14
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА-ДА Е МИРНА И СПОКОЙНА
Анонимен 01.01.2010 12:17
честита нова година!
Тази година пред общината имаше ли нещо?
ДАНИЕЛКА 01.01.2010 12:49
Честита нова година на всички Шуменци! Да ни е жив и здрав и КМЕТА! Нека не забравя за нас избирателите! Изавърши започнатото- напред кмете ОБИЧАМЕ ТЕ!
Mариана Д. 01.01.2010 15:20
Да е спокойна, плодотворна,късметлийска и богата новата 2010г - с добри новини,весели събития и позитивни коментари !!!!!
Този сайт използва бисквитки
Коментари
ерсин
ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА !!!
шуменец
ЧЕСТИТА НОВА 2010 ГОДИНА! ДА Е МНОГО ПО-УСПЕШНА ОТ 2009.
wwwww
za mnogo godini zdrave shtastie kasmet
Анонимен
честита нова година -да е мирна и много успешна
newinnia
Za mnogo godini, dano ima vse takiva gotini komentari , nazdrave i uspeshna 2010 godina.xa xa xa
шуменка
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА-ДА Е МИРНА И СПОКОЙНА
Анонимен
честита нова година!
Тази година пред общината имаше ли нещо?
ДАНИЕЛКА
Честита нова година на всички Шуменци! Да ни е жив и здрав и КМЕТА! Нека не забравя за нас избирателите! Изавърши започнатото- напред кмете ОБИЧАМЕ ТЕ!
Mариана Д.
Да е спокойна, плодотворна,късметлийска и богата новата 2010г - с добри новини,весели събития и позитивни коментари !!!!!