Бербатов сред номинираните за "Спортист на годината" 2011
Димитър Бербатов намери място сред 12-те номинирани за "Спортист на годината" 2011, които днес бяха обявени от организаторите на събитието, предаде репортер на БГНЕС.
На церемонията на 19 декември в зала 1 на НДК от 12-те обявени днес имена ще бъде избрана златната десетка на България. Освен Бербатов в борба за приза влизат Ваня Стамболова, Ивет Лалова, Станка Златева, Ели Гури, Владимир Зографски, Константин Паскалев, Кубрат Пулев, Петър Стойчев, Цветана Пиронкова, Силвия Митева и Матей Казийски. Номинирани за отбор на годината са ВК ЦСКА (мъже), националните отбори по баскетбол и волейбол (мъже), националният тим по художествена гимнастика и баскетболният Лукойл Академик. За трета поредна година ще бъдат отличени и най-добрите спортисти с увреждания. Петте номинирани в тази категория са Александър Кенанов, Дечко Овчаров, Ивомира Михайлова, Ружди Ружди, Стела Енева. За първи път единият от водещите на церемонията ще бъде чужденец - британецът Бен Крос, който ще бъде партньор на сцената на бившата гимнастичка Мария Петрова. Организаторите разкриха, че 169 журналисти от 69 медии са дали гласа си в тазгодишната анкета. /БГНЕС
Може би ще спечели в раздела резерви? Не може вечно да го класираме за номер едно, както и не трябва да си мислим, че още сме четвърти в света. Има и други спортисти които сега "прохождат" в големият спорт и имат нужда от самочувствие.
Коментари
аз
че какъв спортист е бербатов,та той играе само джобен фитбол, а тези до бойко са бъдещи куповачи на куфари от бразилия и около нея
шуменец
Може би ще спечели в раздела резерви? Не може вечно да го класираме за номер едно, както и не трябва да си мислим, че още сме четвърти в света. Има и други спортисти които сега "прохождат" в големият спорт и имат нужда от самочувствие.
Dobrev.
бербатов,правилно е номериран.от вида спорт тои е наи добер.
* Коментар транслитериран от системата
0 0