35-годишната жена от Перник, която почина в дупнишката болница е била в кома от 5 дни с отказали черен дроб и бъбреци, предаде кореспондентът на БГНЕС в региона.
В 15 ч. вчера следобед жената е починала в интензивния сектор на вътрешно отделение на дупнишката болница. Жената е здравнонеосигурена и е от ромски произход. По жалба на близките й на дежурния лекар в отделението му е взета алкохолна проба с дрегер, който е показал наличие на 2,4 промила алкохол в издишания въздух.
Тялото на починалата е закарано за аутопсия в кюстендилската болница за установяване причините за смъртта. Според колеги на уличения лекар, същият никога не е употребявал алкохол и цигари.
По случая е образувано досъдебно производство за причиняване на смърт от неизвестен извършител, заради това, че не са положени достатъчно грижи за пациента, съобщиха от ОД на МВР- Кюстендил. /БГНЕС
Коментари
Анонимен
Нека ГЕРБ им вдига заплатите на тези малоумници и некадърници със 80% купени дипломи-"КАЛИНКИ"!
човек
Те всички гербаджии са такива боклуци,и го доказват всеки ден.
qwer
Абе комунски гниди,ГЕРБ ли ви е виновен на вас бе делиормански олиг.френи,тази диплома на този пияндурник да не би ГЕРБ да са му я дали,да ви го набутам в тиквите прости,тази партия управлява от 3 год и то в момент на криза и се справя най-добре от всички досегашни,ама вие като сте тъпо племе в този Шуменский вилает никога няма да поумнеете,онзи идиот Дъбов след време и долните ви килоти ще съблече,защото заслужавате това,защото генът ви е тъп и няма и надежда да се промени в положителна посока.ГЕРБ им бил виновен на тъпаците,ревете вие друго не знаете,затова и ще сте най-бедният район на Б-я,тя работата е чужд начин за живот при вас,а за мисленето просто не може да се говори,то ви липсва.Бог да прости жената.
професор
Ако не ставаш за нищо,ако лъжеш и крадеш то ти си ГАРАНТИРАНО от герб.
колега
Всички сегашни гербаджии са бивши комунисти.Защо се правят на ни лук яли ни лук мирисали.
до професора
Професоре,а ти си ГАРАНТИРАНО ТЪП.
qwer
хттп://новината.орг/отрязаха-двата-крака-на-родилка-в-русия-заради-лекарска-грешка-видео Ето ви друго место където комунизмът върши "чудеса".
* Коментар транслитериран от системата
0 2