Македонецът Лестер взе голямата награда - лек автомобил - от предаването "Биг Брадър" Ол Старс. Добрякът изненада събраните коментатори в студиото с победата си в риалитито, а неговата сънародничка Цеце се разплака от радост. Втори в състезанието за зрителската подкрепа остана Найден. Преди това от Къщата изкаран бе ръгбистът Борислав, а пловдичанката Стойка остана на четвърто място.
За първи път в историята на предаването в България зрителите имаха шанса да надникнат зад кулисите на шоуто, за да разберат как всъщност се прави едно от най-успешните риалити предавания. Заедно с Алекс Сърчаджиева, феновете пред телевизионните екрани видяха уникални кадри от продукцията.
Специално за финала в България се върна звездата Люси Дяковска. Тя изпълни песента на Роби Уилямс "Нека те забавлявам".
На живо в студиото с четиримата финалисти се срещнаха гостите на Ники Кънчев - Магардич Халваджян, Къци Вапцаров, Камелия, Марта Вачкова и Иван Ласкин.
Коментари
shumen
браво,правилен избор на билгарскя народ.
* Коментар транслитериран от системата
1 21111
Браво!