Левски победи Черно море с 1:0 с гол от дузпа в добавеното време. Мачът бе от 7-и кръг на "А" ПФГ.

Срещата се игра пред празни трибуни на столичния ст. "Георги Аспарухов". Играта през първото полувреме бе вяла и сравнително равностойна, като Левски понатисна съперниците си едва през втората част.

Първото чисто положение за домакините бе в 80-ата минута, като Луис Педро пропусна да реализира. В 86-ата минута влезлият малко преди това Валери Божинов пък нацели гредата от пряк свободен удар.

В 3-ата минута на добавеното време "сините" получиха право на дузпа, дадена за нарушение на Живко Атанасов срещу Педро, като защитникът получи и червен картон. Тя бе превърната в гол от Божинов, който не бе вкарвал от доста време насам: 1:0. /БГНЕС