"Лудогорец" спечели с 1:0 срещу "Тренчин" в третата си зимна контрола на лагера в Турция. Единственото попадение в срещата отбеляза новото попълнение Жоао Пауло в 39-ата минута.

Треньорът на шампионите Георги Дерменджиев пусна две различни единайсеторки през двете полувремена. Това не оказа влияние на представянето на "Лудогорец" и само редицата пропуски попречиха на "орлите" да стигнат до убедителен успех.

Мисиджан, Кешеру и Жоао Пауло направиха пропуски. Все пак в 39-ата минута Жоао Пауло с красиво изпълнение даде аванс на "Лудогорец".

През втората част футболистите на "Тренчин" наложиха натиск, но Ранхело Янга направи сериозен пропуск.

От своя страна разградчани използваха празните пространства в защитата на словаците и чрез Кафу и Лукоки имаха добри възможности.

В заключителните 15 минути на мача Лукоки и Кафу оставаха на няколко пъти сами срещу вратаря на "Тренчин", но не успяха да го преодолеят.

Състав на "Лудогорец": Владислав Стоянов, Александър Василев, Хосе Паломино, Георги Терзиев, Сисиньо, Лукас Саша, Светослав Дяков, Жуниор Кишада, Върджил Мисиджан, Жоао Пауло, Клаудиу Кешеру (Ренан дос Сантос, Йордан Минев, Козмин Моци, Игор Пластун, Натанаел, Густаво Кампаняро, Абел Анисе, Марселиньо, Вандерсон, Джоди Лукоки, Джонатан Кафу)