"Левски" записа равенство 1:1 с "Партизан" в петата си приятелска среща от лагера в Кипър.

Сините поведоха с гола на Роман Прохазка в 57-ата минута. В средата на второто полувреме Йованович с глава вкара за равенството.

През първата част двата състава не успяха да създадат интересни положения.

След почивката сините заиграха по-добре. В 54-ата минута Прохазка отправи хубав удар от границата на наказателното поле, но топката срещна гредата.

Малко след това той успя да отбележи. Бабатунде Адениджи проби и стреля силно, вратарят на сърбите изби, но Прохазка се възползва и от малък ъгъл даде преднина на отбора си.

В 69-ата минута "Партизан" изравни. След центриране от фаул, Йованович засече с глава при близката греда.

В оставащото време "Левски" имаше преминущество, но не можа да вкара. Адениджи и Краев направиха пропуски в последните минути.

Съставът на "Левски": Йоргачевич, Яблонски, Пиргов (80' Сандберг), Минев, Прохазка, Костадинов, Огнянов (С.Александров), Бурабия, Нар (70' Краев), Аниете (46' Сукуна), Адениджи