"Манчестър сити" достигна четвъртфиналите за Купата на Англия. "Гражданите" направиха обрат за 5:1 срещу "Хъдърсфийлд" в преиграването.

До него се стигна след 0:0 в първия мач. В следващия кръг "Манчестър сити" ще гостува на "Мидълзбро".

Срещата започна изненадващо и в седмата минута Бън даде преднина на гостите. Той получи вляво в наказателното поле и със силен удар откри резултата.

Само за осем минути "гражданите" направиха обрат до 3:1. Най-напред в 30-ата Стърлинг проби от дясно и прати топката пред вратата, където Сане засече и изравни.

Пет по-късно Агуеро даде преднина на отбора си от дузпа. Малко след това той асистира на Сабалета, който беше точен.

След почивката Агуеро вкара нов гол. Стърлинг подаде от дясно и при близката греда нападателят засече. В добавеното време Ихеаначо се оказа на правилното място и в близост до вратата отбеляза за 5:1.