Жозе Моуриньо бе на секунди от първа домакинска загуба във Висшата лига, но все пак неговият Челси стигна до равенство 2:2 срещу Уест Бромич Албиън в мач от 11-ия кръг на първенството.

Португалският специалист имаше 65 шампионатни мача без поражение на "Стамфорд Бридж" преди днешната среща, но бе много близо до това да бъде шокиран от "дроздовете", които записа успех и на "Олд Трафорд" по-рано през сезона. Срещата започна добре за "сините", които поведоха точно преди почивката, когато Самуел Ето`о се възползва от грешка на Лиъм Риджуел и откри резултата. През втората част обаче гостите стигнаха до пълен обрат след голове на Шейн Лонг и Стефан Сесеньон. В продължението на мача реферът Андре Маринър отсъди спорна дузпа за нарушение срещу Рамирес, а Еден Азар реализира от бялата точка и донесе равенството за Челси.