В "желязната" група F сякаш Арсенал вече се очарта като лидер, след като победи у дома Марсилия с 2:0 и има 12 точки.

"Артилеристите" спечелиха двубоя благодарение на два гола на Джак Уилшър, който се разписа в 1-ата и 65-ата минута на двубоя.

Саня намери съотборника си по дясното крило, а Уилшър преодоля съпротивата на Мендес и се разписа. Имаше леки съмнения за засада, но съдията призна попадението.

В 38-ата минута новото попълнение Месут Йозил си позволи да изпусне дузпа, която беше отсъдена за нарушение срещу Аарън Рамзи. Стигна се до 65-ата минута, когато Уилшър се разписа отново, правейки Манданда безпомощен за втори път.

Така Арсенал е първи, но все още няма гарантирано място за следващия кръг на елиминации.

В другата среща Борусия Дортмунд спечели срещу Наполи с 3:1. Марко Ройс откри в 10-ата минута от дузпа. Полякът Блашчиковски удвои в 60-ата минута, а Лоренцо Инсине намали в 71-ата минута сякаш, за да даде шанс на неаполитанци да се надяват поне на точка.

Спорът беше решен с третото попадение за германския тим. В 78-ата минута Обамеянг фиксира крайния резултат. Така двата отбора имат по 9 точки и битката ще е до края.

Четвъртото място е за Марсилия с 0 точки.