Отборът на ЦСКА записа очаквана и протоколна победа срещу аутсайдера Пирин Гоце Делчев в домакинския си мач от 21-и кръг на А група. "Армейците" доминираха през целия двубой, но отбелязаха попаденията за 2:0 през второто полувреме.

В 56-ата минута Емил Гъргоров стреля към вратата на Ангел Юсев, който парира удара му, но топката отново се озова в Бадема. Този път той успя да я насочи към малиеца Мамади Сидибе, който отблизо нямаше как да пропусне и отбеляза първия си гол с червената фланелка в двубой от първенството. 20 минути преди края домакините стигнаха до втори гол, който сложи край на спора. След грешка в отбраната на Пирин най-съобразителен се оказа Ивайло Чочев, който открадна топката и без проблеми я прати в мрежата на Юсев. Така ЦСКА отново изпревари вечния враг Левски във временното класиране. Тимът на Стойчо Младенов е с 38 точки, една повече от "сините". Със същия актив като този на ЦСКА са пловдивските Ботев и Локомотив. Пирин Гоце Делчев е последен със само 9 точки.