Головите фиести в 15-ия кръг на Серия "А" продължават. Поредната от тях беше в Милано на двубоя Интер - Парма.

Двата тима завърши при равенство 3:3 и въпреки че то не устройва нито един от тях, феновете им едва ли са останали недоволни от зрелището.

Мачът беше изпълнен с обрати. Гостите първи поведоха в резултата чрез Никола Сансоне в 11-ата минута, но Родриго Паласио изравни минута преди почивката.

Но това не беше всичко през първите 45 минути. Точно преди реферът да прекрати първата част Марко Пароло отново даде преднина на "дуковете".

След почивката обаче "нерадзурите" осъществиха светкавичен пълен обрат. Отново Паласио беше точен за 2:2 в 54-ата минута, а само две по-късно всичко се обърна наопаки.

Тогава Фреди Гуарин вкара за 3:2 и подлуди тифозите на домакините. Но това не беше всичко в този вълнуващ мач.

В 59-ата минута отново Никола Сансоне беше точен и направи резултата 3:3. Това се оказа и последния гол в това зрелище.

Така Интер остава четвърти с 28 точки, на четири от третия Наполи. Парма пък е на десетата позиция с 18 точки.