Фулъм без Димитър Бербатов в състава си претърпя тежка загуба с 0:6 в гостуването си на Хъл Сити от 19-и кръг на Премиършип.

Домакините нанизаха и шестте попадения в срещата през второто полувреме. Египтянинът Ахмед Ел Мохамади разпечата вратата на Дейвид Стокдейл в 49-ата минута, последваха попадения на Роберт Корен (60`), Джордж Бойд (63`), Том Хъдълстоун (67`), Мат Фрайът (74`) и отново словенеца Корен (84`). Бербатов не бе в групата на Фулъм, тъй като не е възстановен от контузия в слабините. Александър Тонев игра един час за Астън Вила в домакинския мач срещу Суонзи, завършил с равенство 1:1. Тонев излезе в стартовия състав на тима от Бирмингам, а в 61-ата минута бе заменен от Либор Козак. Манчестър Сити и Манчестър Юнайтед записаха минимални победи с по 1:0, съответно срещу Кристъл Палас и Норич. "Гражданите" стигнаха до успех на свой терен срещу лондончани с гол на Един Джеко в 66-ата минута, а "червените дяволи" си тръгнаха с три точки от "Кяроу Роуд" благодарение на попадение на Дани Уелбек в 57-ата минута. Манчестър Сити оглави класирането с 41 точки, Арсенал е на втора позиция с 39 и мач по-малко. Фулъм остава в зоната на изпадащите с 16 точки, а Астън Вила е на 13-о място с 20 т. /БГНЕС