Димитър Бербатов си честити 2014 година с решителен гол.

Тимът му стигна до пълен обрат за 2:1 срещу Уест Хам на "Крейвън Котидж". Бербо се разписа от непосредствена близост на празна врата в 66-ата минута, след като добро пласиране му осигури възможност да опъне мрежата след многоходова акция на неговия отбор. Неговото попадение донесе трите точки на Фулъм, които измъкнаха "котиджърс" над зоната на изпадащите от Висшата лига отбори.

Арсенал пък победи с 2:0 гостуващия Кардиф и отново оглави класирането във Висшата лига, след като малко по-рано днес Манчестър Сити надви Суонзи и за кратко излезе на първото място. Интересно бе, че телевизионните фенове видяха усмивка в лицето на суровия Арсен Венгер след първия гол.

"Топчиите" стигнаха до успеха с голове на Никлас Бендтнер и Тио Уолкото в последните минути.

Преди това тимът на Арсен Венгер направи доста пропуски, а на два пъти и гредите спасиха Кардиф.

Арсенал събра 45 точки - с една повече от Манчестър Сити и с две повече от третия Челси.

Кардиф пък продължава с разочароващото си представяне и се намира точно над зоната на изпадащите.