Димитър Бербатов се разписа във вратата на Апоел (Тел Авив) за крайното 2:0 във втората среща на Тотнъм от груповата фаза на турнира за Купата на УЕФА. В 26-ата минута Малбранк напредна по крилото, центрира към Роби Кийн, който с десния крак преодоля вратаря на домакините Ениама за 0:1. Само шест минути по-късно дойде и мига на Бербо - отново Малбранк центрира перфектно отляво и благоевградчанинът засече с глава в долния ляв ъгъл на вратата на Апоел (на снимката вдясно). Четири минути преди края на първото полувреме пък бившият нападател на ЦСКА и Байер (Леверкузен) получи жълт картон от рефера Гжегож Гилевски от Полша. Това се оказа фатално за Шееш в 50-ата минута, когато той получи втори жълт и респективно червен картон след нов груб фаул срещу Аалън Ленън. С човек повече англичаните контролираха мача и дори можеха да запишат по изразителен успех, но резервата Джърмейн Дефоу нацели гредата. В другата среща от групата Олборг (Дания) и Андерлехт (Белгия) завършиха 1:1. В класирането води Андерлехт с 4 точки, Хетафе и Тотнъм имат по 3 точки, Олборг - 1 и Апоел - 0 точки.