Отборът на Интер не успя да сломи съпротивата на Болоня и спечели само точка в домакинския си мач от 32-и кръг на Серия А. Двубоят на "Сан Сиро" завърши наравно 2:2.

Аржентинският ветеран Диего Милито можеше да донесе успеха на тима си в края на мача, но не успя да реализира дузпа в 84-ата минута. "Нерадзурите" на два пъти повеждаха с голове на Мауро Икарди, но гостите успяха да се доберат до равенството, което е с цената на победа за тях в борбата за оцеляване в елита. Интер остава на пето място с 50 точки, а Болоня на 16-о с 27. В другия съботен мач от кръга Верона победи с 1:0 градския конкурент Киево. Единственият гол бе дело на Лука Тони в 65-ата минута. За 36-годишния нападател това е 16-о попадение за сезона.