Отборът на ЦСКА представи своя състав за сезон 2014/15 в контролна среща с тима на Берое Стара Загора, която завърши при резултат 0:0 на стадион "Българска армия", предаде репортер на БГНЕС.Двубоят бе и бенефис за дългогодишния капитан на "армейците" Тодор Янчев, който слага край на професионалната си футболна кариера и влиза в щаба на наставника Стойчо Младенов. Преди началото на мача бяха представени официално всички нови попълнения на ЦСКА до момента. Те са 11, като само двама от тях са българи - Мартин Камбуров и Александър Тунчев. Останалите са: Луис Соарес, Аурелиен Йоахим, Кристиан Супусепа, Серджиу Буш, Сендрино Мисиджан, Еденилсон Бергонси, Жуан Фелипе и Якуб Дивиш.

"Червените" обаче не се представиха добре днес срещу Берое, като могат да се радват, че избегнаха загубата. През първата част Аласан Н`Дайе от гостите уцели греда след удар с глава, а малко преди почивката новият вратар на ЦСКА Якуб Давиш спаси дузпа, изпълнена от Венци Христов. Чешкият страж се отличи с добра намеса и през втората част, когато спаси изстрела на останалия сам срещу него Керкар, а след това и резервата Стоян Колев се справи, оставен очи в очи със Станислав Костов. В крайна сметка двубоят завърши при нулево равенство, а колебливата игра на ЦСКА може би е оправдана от многото нови попълнения, които все още не са се сработили. /БГНЕС