Отборът на ЦСКА ще продължи да търси първата си победа при гостуване на Черно море от 2008 година насам, след като днешната среща от осмия кръг на "А" група завърши при равенство 1:1.

Както всички двубои между двата тима, на "Тича" се получи здрава битка с малко голови положения. "Армейците" поведоха в резултата в 32-та минута след страхотен изстрел на Жуан Фелипе от далечно разстояние, който не остави шансове на Георги Китанов. След почивката домакините се опитаха да потърсят изравняване и в крайна сметка го постигнаха в 84-та минута, когато Живко Петков се възползва от груба грешка на Якуб Дивиш, за да вкара на празна врата. До края повече голове не паднаха и мачът завърши при резултат 1:1. По този начин ЦСКА остава на първо място със 17 точки, докато Черно море се изкачи до 9-та позиция с 6 точки. /БГНЕС