Отборите на Хъл Сити и Уест Хем направиха равенство 2:2 в последен мач от четвъртия кръг на Висшата лига, игран на Кей Си Стейдиъм.

Двубоят между тимовете от долната половина на таблицата бе изключително зрелищен, а любопитно е, че и четирите гола бяха дело на дебютиращи футболисти. Новият нападател на "тигрите" Абел Ернандес откри резултата с глава в 39-та минута, а само няколко минути след това уцели напречната греда със силен изстрел от границата на наказателното поле.

Втората част започна вихрено, като в 50-та минута дебютиращият за Уест Хем Енер Валенсия изравни със страховит удар от близо 25 метра. "Чуковете" натиснаха, но груба грешка в центъра на терена в 64-та минута позволи на Мохамед Диаме отново да изведе Хъл напред с прецизен изстрел от точката на дузпата. Само след три минути Диафра Сако, също правещ своя дебют, оформи крайното 2:2 с точен изстрел по земя. След този двубой Хъл е на 10-то място с 5 точки, докато Уест Хем заема 13-та позиция с 4. /БГНЕС