ЦСКА отпадна от турнира за Купата на България, след като загуби от Монтана с 2:1.

Двата тима не успяха да си отбележат гол почти до края на мача, но в 73-та минута Тони Силва даде преднина на момчетата на Стойчо Младенов за 0:1. Само шест минути по-късно обаче Миро Антонов изравни на 1:1. Това доведе до продължение на двубоя, в което "армейците" допуснаха Сергей Георгиев да отбележи за 2:1 за Монтана и с това да спре участието на ЦСКА в турнира. В другите два мача нямаше изненади и Берое победи ФК Бургас, а Локомотив София отстрани Пирин Разлог, като и двете срещи завършиха при минимален резултат. Голът за столичани отбеляза Александър Манолов в 66-ата минута, а за Берое голмайстор стана Станислав Костов в 67-та минута. /БГНЕС