Отборът на Гренобъл с бившия полузащитник на българския ЦСКА Христо Янев в състава си загуби у дома с 1:2 от Булон в среща от 18-ия кръг на френското футболно първенство в Лига 2. Българинът започна титуляр и в 8-та минута асистира за попадението на Гренобъл. Янев центрира от корнер и в наказателното поле най-съобразителен бе Жак Ромао, който изведе домакините напред в резултата. Христо Янев бе на терена до 62-та минута, когато бе заменен от Н'Ганга, а след неговата смяна гостите обърнаха мача. Джими Кебе вкара два гола за Булон в 72-та и 82-та минути и донесе трите точки за гостите. Това бе последният кръг от есенния полусезон във Втора френска лига, като Гренобъл ще зимува на пето място с 29 точки. Лидер е Нант с 38.