Младежката формация на Лудогорец записа поредната си погромна загуба в Шампионската лига с 0:6 от Базел.

Момчетата на Атанас Димов отново бяха унижени, като с днешното поражение реализираха четвърта загуба без нито един отбелязан гол и 18 допуснати във вратата си. Натискът на домакините започна от самото начало на мача, но до гол през първото полувреме не се стигна. Втората част обаче беше повече от трагична. Албиан Айети вкара за 1:0 в 51-та минута. Три минути по-късно Вебер отбеляза за 2:0. Още три минути след това Манзамби оформи класически резултат. С това обаче устремът на Базел не спря и в 74-та минута Николас Хунцикер вкара за 4:0, последва гол и резервата Седрик Итен за 5:0. А Манзамби оформи крайния резултат 6:0 в добавената минута на срещата. С днешната среща Лудогорец записа поредното си поражение в младежката Шампионска лига и е на последно място в групат си. /БГНЕС