Тимът на Манчестър Юнайтед запази четвъртата си позиция в Премиършип, след като победи Хъл Сити с 3:0 на "Олд Трафорд". Нова травма получи крилото на "червените дяволи" Анхел Ди Мария, който напусна терена принудително в 14-ата минута. Аржентинецът бе контузен точно преди 10 дни, когато бе изритан в десния крак от Нани по време на контрола между "гаучосите" и Португалия. Рекордната покупка на Юнайтед този сезон вкара три гола и асистира за шест. Головете за Манчестър в днешния мач отбелязаха Крис Смолинг, Уейн Рууни и Робин ван Перси. Ливърпул пък прекъсна негативна серия от три поредни загуби в английското първенство, след като се наложи над Стоук Сити с минималното 1:0. Победният гол отбеляза Глен Джонсън в 85-ата минута.