Левски победи Монтана с 4:0 в мач реванш от 1/8-финалите в турнира за Купата на страната. По този начин "сините" отстраниха днешния си съперник с общ резултат - 4:2 и продължават напред в турнира, предаде репортер на БГНЕС.

Антонио Аниете откри резултата от дузпа в 13-ата минута, която бе отсъдена за игра с ръка на Мирослав Антонов в наказателното поле. Аймен Белаид удвои в 39-ата минута, а Валери Домовчийски в 66-ата минута направи резултата класически. Гостите доиграха мача с човек по-малко, след като Георгиев бе изгонен от рефера за втори жълт картон в 82-ата минута.

Точка на спора сложи Бедоя, който оформи крайния резултат малко преди края на двубоя. Краев се възползва от груба грешка на резервата Минчев и подаде на Бедоя, за когото остана по-лесното - да вкара топката във вратата. /БГНЕС