Славия победи Левски с 3:1 в среща от 19-ия кръг на "А" група.

В 43-ата минута Джереми Манзоро даде аванс на "белите" с красив гол от фаул - 1:0. В края на първата част Аймен Белаид вкара топката във вратата на "белите", но с ръка. Реферът първоначално зачете попадението, но след това промени мнението си и вместо това посочи заслужен втори жълт картон.

В началото на втората част Радослав Василев пропусна отлично положение, останал сам срещу Пламен Илиев. В 54-ата минута Домовчийски изравни от дузпа, отсъдена за нарушение на Владимир Семерджиев срещу Мирослав Иванов.

Манзоро отново даде преднина на домакините в 68-ата минута, след като проби отляво и с удар от близо 20 метра се разписа. В 87-ата минута Манзоро оформи своя хеттрик, а с това и крайния резултат. Малко преди това Диего Фераресо бе изгонен от рефера и така двата тима завършиха мача с по 10 души на терена. Левски остава на шеста позиция с 28 точки, а Славия на 10-а с 20 т. /БГНЕС