ЦСКА победи Черно Море с 3:1 и ще зимува на върха в А група, предаде репортер на БГНЕС. "Армейците" след този успех имат 6 точки преднина от втория Лудогорец, който утре посреща Ботев Пловдив.

Марин Оршулич с глава изведе "червените" напред в резултата още в шестата минута, но гостите възстановиха равенството в 14-ата, когато Стенио бе точен с прецизен изстрел. ЦСКА стигна до успеха благодарение на голове, които паднаха в рамките на четири минути през втората част, а в герой на мача се превърна Орелиен Жоаким. Влезлият като резерва футболист вкара и двете попадения (64`, 68`) и осигури успеха на тима си. Първият си гол Жоаким реализира с далечен удар, при който топката отскочи от чим и изненада плонжиралия вратар на варненци. Така ЦСКА завършва есенния полусезон като лидер в първенството, а Черно Море е на осмо място. /БГНЕС