Отборите на Саутхемптън и Тотнъм също отпаднаха още в 4-ия кръг на ФА Къп, превръщайки 24 януари 2015 година в може би най-шокиращия ден в историята на турнира.

Вчера Манчестър Юнайтед стигна само до равенство при гостуването си на четвъртодивизионния Кембридж Юнайтед, а днес шампионите Манчестър Сити и лидерите във Висшата лига допуснаха домакински загуби срещу отбори от долните дивизии и приключиха с турнира. Домакински поражения, макар и срещу тимове от Висшата лига, допуснаха и Саутхемптън и Тотнъм. "Светците" на два пъти повеждаха срещу Кристъл Палас, но в крайна сметка загубиха с 3:2. Тотнъм пък водеше на Лестър Сити до 83-та минута, но голове в края на Уйоа и Шлуп донесоха успеха на гостите. По-рано днес Суонзи пък загуби гостуването си на Блекбърн с 1:3 и също отпадна от ФА Къп.