Контролата на Левски с арменския Улисес в Турция беше прекратена след малко повече от час игра, след като на терена настана масов бой между футболисти и представители на треньорските щабове на двата тима.

Българският тим губеше с 1:2 и двубоят бе прекратен преждевременно, след като в 61-ата минута се стигна до спречкване между Веселин Минев и съперников футболист, а след това на игрището излязоха резервите, треньорите и представители на клубовете.

Човек от щаба на Улисес се нахвърли на Владимир Гаджев и го събори на земята, след което играчите на Улисес започнаха да ритат българския национал. Така настана ритане и блъскане, а сред най-активните в грозните сцени беше наставникът на Улисес Гаджик Симонян.

Това принуди Георги Иванов-Гонзо да призове своите футболисти да напуснат терена.

Иначе преди това Валери Домовчийски беше открил за Левски от дузпа в 13-ата минута, а съперникът изравни две минути преди почивката чрез Шимбамба. В 57-ата минута Давид Хурцидзе вкара за 1:2, което се оказа и краен резултат. /БГНЕС