ЦСКА загуби с 0:1 домакинството си на Ломотив Сф в последния мач от 26-и кръг в А група, предаде репортер на БГНЕС.

Двубоят беше изнервен през голяма част от времето, а домакините, които се опитваха да стигнат до успех на всяка цена не успяваха да създадат сериозна опасност пред вратата на Митрев. Първото полувреме завърши при нулев резултат, въпреки че ЦСКА имаха претенции за дузпа. Втората част "армейците" отново не успяха да покажат характер и получиха гол, който им костваше мача в 71-та минута. Героят за "железничарите" беше Влади Романов, който отбеляза за 1:0 в полза на Локомотив. С поредния си неуспех Локомотив София измести ЦСКА от второто място и застана под лидерите Лудогорец с 47 точки.