Левски победи Лудогорец с 1:0 в полуфинала-реванш и така елиминира шампионите от турнира за Купата на България. Първата среща в Разград завърши при нулево равенство и така "сините" се класират на финал, предаде репортер на БГНЕС.

И този двубой вървеше към нулево равенство, но в 90-ата минута Аниете със страхотен диагонален удар донесе успеха на своя тим и зарадва над 11 000 зрители на "Георги Аспарухов". Малко преди това гол на Марселиньо бе отменен поради нарушение срещу Бедоя.

През първата част Марселиньо удари дясната греда на Йоргачевич в 27-ата минута. Домакините имаха на няколко пъти претенции за дузпа след почивката, но такава не бе отсъдена. В крайна сметка Левски продължава напред, като на финала ще играе срещу Черно море Варна. /БГНЕС