Берое и ЦСКА не успяха да се победят, завършвайки наравно - 0:0 в среща от 6-ия на плейофната фаза в "А" група, предаде кореспондент на БГНЕС.

Новият треньор на "армейците" Любослав Пенев промени стилa на отбора и столичани заиграха далеч по-добре от предните си срещи. Въпреки това ЦСКА не успя да стигне до така желания гол в девети пореден мач.

По-интересните положения бяха пред вратаря Илко Пиргов, като през първата част най-близо до гол бе Милисавлевич, чийто удар мина на сантиметър от страничния стълб. След почивката Сънди и Фелипе пробваха удари от далеч, които обаче бяха отразени от стража на домакините. За Берое едно по-интересните положение бе факт след грешка на вратаря на ЦСКА Господинов, но младокът все пак се поправи и успя да предотврати попадение.

Така двата тима си поделиха по точка, което определено не ги задоволява с оглед на амбициите за трето място, даващо право на участие в Лига Европа. /БГНЕС