67-годишна гражданка на Франция е била ограбена на Мадарското плато в землището на село Кюлевча. Кражбата станала на 1 юни около 14 часа. Жената била заплашена с нож от мъж, който успял със сила да издърпа дамската и чанта със сумата от 50 евро, 80 лева и мобилен телефон. Вследствие на грабежа вероятно жената е паднала. Тя е с фрактура на пръст на лявата ръка, охлузвания и кръвонасядания по раменете и краката. Крадецът се опитал да отнеме мъжката чанта и на 72-годишен французин.
След подадения сигнал полицията бързо заловила извършителя – 33-годишният Г.А. от град Каспичан, криминално проявен. Задържан е за 24 часа, след което с постановление на прокурор от Окръжна прокуратура Шумен е задържан за срок до 72 часа и е приведен в сектор „Арести” при Областна служба „Изпълнение на наказанията”. Работата по случая продължава.
ШУМ.БГ
Коментари
StevieG
Чакайте да дойдат туристи, г-да комунисти ...
Rocky
то в каспичан само гагаузи
* Коментар транслитериран от системата
2 5Митко
до:rocku гагаузите са баш българи,а тези двамата грабители са ЦИГАНИ от Калугерица и са осъждани за грабежи! Трябва да ходим по улиците с пушки заради мангалите1
ХРИСТОВ
Бой, бой, бой и да чукат камъни 15 дена!
Осведомен
Нашият рецидивист се казва Галин от крадливия род Чирикови от каспичанския кв. Калугерица с прякор Севри. През далечната 2001 година пак на Мадара нападна жена и дете, а се оказа, че тя е съпруга на служител от НСО, който чакал долу на паркинга. Тогава лежа за грабеж цели 9 години.
Осведомен
Нашият рецидивист се казва Галин от крадливия род Чирикови от каспичанския кв. Калугерица с прякор Севри. През далечната 2001 година пак на Мадара нападна жена и дете, а се оказа, че тя е съпруга на служител от НСО, който чакал долу на паркинга. Тогава лежа за грабеж цели 9 години.
mushBG
Изпратили сме писма, вкл. с цитирания текст до основни европейски туристически агенции с цел предотвратяване на подобни престъпления. Целта е дестинация "Мадарско плато" да не се препоръчва на туристите.
ее
Да хванат Галин кокошката сина на бившата кметица от Калугерица иманяр ,ходи да рови и има канал за антики....то в Калугерица са или иманяри или гангстери....