Отборът на Манчестър Юнайтед се издъни в домакинството си на “Олд Трафорд” срещу Мидълзбро, завършвайки 1:1 в среща от 34-ия кръг на Премиършип, и добави само 1 точка към актива си, за да увеличи преднината си на 4 точки пред Челси, който днес гостува на Нюкясъл. Киърън Ричардсън откри резултата за “червените дяволи” още в 3-ата минута на мача след асистенция на Пол Скоулс. След това възпитаниците на Алекс Фъргюсън решиха, че са си свършили работата и намалиха оборотите. В последната минута на полувремето Марк Видука съвсем заслужено изравни за Боро след прекрасен удар с глава. След почивката домакините натиснаха своя съперник и опитаха всичко по силите си, за да стигнат до победата, но Мидълзбро успя да се добере до точката след великолепна игра в защита. Боро дори можеше да си тръгне от “Олд Трафорд” и с пълен актив от точки, ако ударът на Видука не бе спасен от холандския страж на домакините Едвин ван дер Саар. Днес Челси може да намали разликата до първото място само на 1 точка, ако победи при гастрола си на "Сейнт Джеймсис Парк" срещу Нюкасъл. /БГНЕС