Отборът на Левски победи Литекс с 2:1 като гост в мач от 11-ия кръг на българската „А“ група. „Сините“ поведоха в 31-ата минута чрез Аймен Белаид, но две минути по-късно Кристиан Малинов изравни. Победното попадение за състава на Стойчо Стоев отбеляза Роман Прохазка в 39-ата минута.
С успеха Левски излиза на върха в класирането с 21 точки, на 1 пред Лудогорец и на 2 пред Литекс.

Литекс: 31. Винисиус Баривиейра, 3. Антон Недялков, 23. Иван Горанов, 5. Рафаел Перес, 69. Елтон Дос Рейс, 93. Петрос Бумал, 10. Хенри Делгадо, 77. Арсенио Нунеш, 15. Кристиан Малинов, 70. Данило Асприля, 11. Бьорн Маарс Йонсен
Ст. треньор: Лауренциу Регекампф

Левски: 29. Боян Йоргачевич, 14. Веселин Минев, 70. Георги Костадинов, 3. Аймен Белаид, 30. Максимилиан Карнер, 20. Живко Миланов, 10. Мигел Бедоя, 15. Роман Прохазка, 8. Джереми Де Ноойер, 1.2 Божидар Краев, 99. Линел Китамбала
Ст. треньор: Стойчо Стоев.