Отборът на Ювентус се класира за четвъртфиналите от турнира за Куапта на Италия, след като надделя категорично над градския съперник Торино. „Бианконерите“ се наложиха с 4:0, а освен четири попадения, феновете на двата тима видяха множество остри единоборства, както и червен картон за символичните гости.

Симоне Дзадза реализира две от попаденията за „старата госпожа“, а другите две бяха дело на Пабли Дибала и Пол Погба.

Дзадза изведе своите напред в резултата в 28-ата минута, но преди това можеше да види директен червен картон за груба игра срещу противник. В крайна сметка нападателят на домакините бе декориран само в жълто.

Ювентус реши всичко в мача през вторите 45 минути, когато домакините вкараха три безответни гола, а Кристиан Молинаро получи втори жълт картон и остави своите с човек по-малко на терена.

Именно след изгонването на Молинаро паднаха и трите гола за Юве през втората част. Отново Симоне Дзадза вкара за 2:0, а в 43-ата минута Пабло Дибала направи преднината на своите класическа. Крайния резултат оформи Погба осем минути преди последния съдийски сигнал.