Цветан Кръстев и Ивайло Стоянов ще бъдат главни съдии на първите полуфинали за Купата на България.

Кръстев ще ръководи мача между "Берое" и ЦСКА. Двубоят е в сряда от 19.15 часа в Стара Загора. Странични съдии ще са Диян Вълков и Александър Атанасов, а Драгомир Драганов ще е четвърти рефер.

Кръстев не е ръководил мач на ЦСКА през сезона, тъй като не е имал наряди за В група и Купата на България, а с участието на "Берое" има един - победата на старозагорци над "Пирин" с 3:1 през февруари.

Стоянов ще свири двубоя между "Монтана" и "Литекс", който стартира в сряда от 17.00 часа. Негови помощници ще са Иво Колев и Георги Дойнов, а четвърти съдия ще е Станислав Ставров.

35-годишният рефер от Петрич е свирил един мач на "Монтана" - победата с 1:0 срещу "Берое" през декември, както и два на "Литекс" - победата с 2:0 над "Ботев" през септември и равенството 1:1 с "Лудогорец" през декември.