"Манчестър сити" спечели с 2:1 срещу "Уест бромич". С успеха си домакините съхраниха добрите си позиции за място в челната четворка и участие в Шампионската лига през следващия сезон.

"Уест бромич" поведе в шестата минута с гола на Стефан Сесеньон. "Гражданите" направиха обрат благодарение на головете на Серхио Агуеро и Самир Насри.

С успеха си "Манчестър сити" събра 57 точки и е на две от третия "Арсенал". "Уест бромич" е 13-и с 40. "Гражданите" спечелиха две поредни победи във Висшата лига за първи път от октомври.

В шестата минута Макклийн центрира от ляво, Сесеньон овладя и с мощен удар даде преднина на отбора си. "Манчестър сити" имаше нужда от 13 минути, за да изравни. Серхио Агуеро беше точен от дузпа, отсъдена за нарушение на Сесеньон.

"Гражданите" владееха повече топката, но съперникът им се стараеше да изпозлва всяка възможност за атака. В средата на второто полувреме Насри се оказа на правилното място при атака на "Сити" и отблизо вкара за 2:1.