ЦСКА победи Славия с 2:0 в контролна среща, играна на базата на “червените” в Панчарево. Головете паднаха в последния четвърт час на мача. В 75-ата минута Даниел Моралес изненада с далечен удар третият вратар на “белите” Димитър Симеонов, а две минути по-късно бразилецът спечели дузпа, след като бе фаулиран в наказателното поле. Жозе Фуртадо бе точен от бялата точка за 2:0. Дебют за ЦСКА направи дошлият на проби бразилец Фелипе Патавино Саад, който игра цял мач, а наставникът на отбора Стойчо Младенов даде възможност за изява на доста от юношите на отбора. Като титуляри започнаха Николай Чипев, Михаил Александров, Йовчев и Ловков, а като резерви влязоха Игнатов, Събев, Тонев, Куртелов, Тошев и Горанов. По подобна схема действа и Альоша Андонов, който също доста млади футболисти в игра.