"Реал" (Мадрид) пропиля преднина от два гола и завърши 3:3 при гостуването си на "Легия" във Варшава. От това се възползва "Борусия" (Дортмунд), който спечели с 1:0 срещу "Спортинг" (Лисабон) и е сам начело в групата.

Германците, които са сигурен осминафиналист, са на върха с десет точки, а испанците са втори с осем. Португалците са трети с три и минимални шансове да изпреварят "Реал".

Мадридчани поведоха с 2:0 до 35-ата минута с головете на Гарет Бейл и Карим Бензема. Макар заради наказание да не можеше да ползва подкрепа от публиката си "Легия" успя да направи пълен обрат.

В 83-ата минута Мулен вкара красив гол за 3:2. "Реал" успя да отговори бързо и Ковачич изравни, а в последните секунди Лукас Васкес удари греда.