Валери Домовчийски вкара първия гол за "Верея" през новия сезон и донесе победата срещу "Етър". Старозагорци се наложиха с 1:0 при гостуването си в Ловеч.

С успеха воденият от Илиан Илиев състав събра четири точки след три кръга в Първа лига. "Етър" остава предпоследен с една точка, с колкото е и последният "Витоша".

"Верея" започна по-дейно и до 15-ата минута създаде три опасности пред вратата на съперника. Меди Фенуш и Георги Андонов направиха пропуски.

Постепенно "Етър" изравни играта, но трудно създаваше възможности пред вратата на Георги Аргилашки. Атаките на "Верея" бяха по-опасни, но резултатът се запази.

Търновци бяха активни в началото на втората част, но съперникът им се защитаваше добре. Ключовият момент дойде в 86-ата минута, когато Георги Андонов се промъкна между бранителите, подаде към непокрития Валери Домовчийски, който овладя и отблизо вкара.