Германският Вердер Бремен отпадна от турнира за Купата на УЕФА, въпреки победата си като домакин над Глазгоу Рейнджърс с 1:0. Немците загубиха първата среща в Шотландия с 0:2 и приключиха с участието си в надпреварата. След пълно превъзходство през цялата среща, домакините успяха да отбележат само едно попадение, чрез Диего в 58-ата минута, което се оказа недостатъчно, за да продължат на четвъртфиналите. Още в петата минута минута Бьониш можеше да открие за Вердер, но ударът му мина над гредата. След почивката Вердер увеличи натиска си и след хубав удар на бразилеца Диего в 58-ата минута топката се заби във вратата на Макгрегър. В края на мача Саного пропусна златна възможност да докара мача до продължения, след като от два метра уцели гредата. БГНЕС