ЦСКА използва паузата в първенството, за да играе контролен мач, който обаче завърши със загуба. Червените, които са на второ място в елитната група, отстъпиха с 2:3 на "Струмска слава" – 12-и във Втора лига.

Двубоят се игра на базата на ЦСКА в Панчарево, която беше пригодена за футболен мач, въпреки обилния снеговалеж.

Още в шестата минута ЦСКА откри резултата чрез Хеан Бланко от дузпа. Наказателният удар беше отсъден за нарушение срещу Роланд Алберг. Червените пропуснаха още един добър шанс за гол и вмесот да удвоят преднината си, получиха попадение. В 35-ата минута Каранейчев прехвърли Георги Китанов.

Втората част започна с два бързи гола на "Струмска слава" в рамките само на две минути. Между 52-ата и 54-ата Кристиян Тасев се разписа два пъти и изведе гостите от Радомир напред.

ЦСКА върна едно попадение чрез Алберг в 67-ата минута и така приключи двубоя.

Следващата събота ЦСКА започва участието си в плейофите на първенството, като се изправя срещу "Ботев" (Пловдив) на "Българска армия".